Kronospan (Мєлєц,Польща)

 

ПЛИТА МДФ HLS

Плити МДФ HLS призначені для використання в умовах підвищеної вологості. Вони відрізняються від стандартних тим, що набухання МДФ не перевищує 8%. Плити МДФ Тип HLS відповідають вимогам BS EN 622-5:2010. Вміст формальдегіду відповідає високим вимогам наших клієнтів рівнем викидів класу Е1. HLS МДФ пофарбований в зелений колір, щоб відрізнити його від звичайного МДФ. Фарба, ні її інтенсивності не впливає на технічні параметри.

Даний матеріал відрізняється надвисокою стійкістю до впливу вологи , а також високим рівнем фізико-механічних параметрів. Може використовуватися  під фарбування. Структура плит MDF HLS передбачає можливість установлювати будь кріпильні матеріали ( гачки , цвяхи , болти і т.д.). Завдяки високій міцності у всіх напрямках дана плита ідеально підходить для застосування у вологому середовищі і для різноманітних будівельних конструкцій: різного роду забудови , на монтажні столи, тимчасову дерев'яну опалубку. Вологостійкий матеріал застосовується також в меблевій промисловості. Імпрегнована ( просочена спеціальним складом для запобігання гниття та іншого розкладання під впливом навколишнього середовища ). Плита MDF HLS - це високоякісний матеріал для використання в меблевій промисловості , особливо при виробництві мебелів, які використовуються в середовищі з підвищеним рівнем вологості (кухні, ванни, пральні і т.д. )

Властивості плит MDF HLS

MDF HLS - плита конструкційна, клас емісії Е1, виробляються серійно у відповідності з основними європейськими нормами:

 - EN 622-5, Технічні вимоги - Частина 5: Вимоги дляплит MDF вироблених сухим способом

 - Узагальнена Європейська норма EN 13986 - Плити деревиннізастосовуються в будівництві. Властивості, оцінка сумісності та маркування.

Плити MDF HLS повністю відповідають високим вимогамперерахованих вище норм.
© 2013-2021 www.its-ukraine.com.ua

Дизайн та розробка ura.com.ua