МДФ FINSA (Іспанія)

З самого початку FINSA розвивала свою діяльність спираючись на следуючі основи: сировина найвищої якості, постійний розвиток персоналу тісно ідентифікуючогося з фірмою і сама нова технологія, в використанні якої FINSA являеться піонером. Все це разом створює, згідно с задумом, зінтегроване ціле.

 

 

FINSA являється самим великим іспанським виробником деревостружкових і деревоволокнистих плит (MDF). Заснована в 1931 році почала свою діяльність як лісопильний завод і продовжувала свій стабільний розвиток через 7 десятиліть. Сьогодні FINSA це 14 фабрик, які виробляють широку і різну гаму продуктів. Сьогодні на FINSA працює більше 3100 чоловік і виробляється близько 2000000 м³ деревостружкових і деревоволокнистих плит щорічно. Як наслідок FINSA займає головне місце серед світових переробників деревини.

 

Fibraplast® Barnizable

FIBRAPLAST® Barnizable це плита МДФ покрита декоративним білим папером з двох сторін. Цей продукт призначений для кінцевого лакування. Barnizable спеціальний грунтуючий меламін

идеальний під покраску без додаткової шліфовки, дозволяє зекономити час і гроші. Дуже часто використовуєть в плитах Fibralac.

Характеристика плити

Покриття просочують спеціальної смоли, меламін-формальдегідні. Це покриття забезпечує відмінну базу для подальшого використання лаку або фарби. Спеціальна структура поверхні дозволяє дуже хороші адгезії фарби. Використання плит зменшує необхідність у попередній обробці, залежно від якості використовуваної фарби.

Формат плити

2440*2100 мм
товщина 16, 19 мм

Плита базова

МДФ

Застосування

для лакування

Fibraplast® Lac

Опис

Fibraplast® Lac це плита МДФ покрита з однієї сторони меламіном. Це плита товщиною 16, 18, 19 22 мм для глибокого фрезування під фарбування і глянець. Спеціальна суміш клеїв підвищуе густину плити, спеціально шліфована поверхня підвищує якість меблевих деталей, особливо меблевих фасадів.

Застосування

двері, меблеві фасади, лаковані меблі та фасади шуфляд

Плита

МДФ

© 2013-2021 www.its-ukraine.com.ua

Дизайн та розробка ura.com.ua